Brown Sneakers gradonačelnik Dragi građani i posjetitelji,
Dobro došli na internetski portal Grada Duge Rese.
Ove internetske stranice namijenjene su Vama građanima i svim ostalim posjetiteljima kako bi na službenim stranicama Grada Duge Rese dobili sve tražene informacije vezane za naš Grad.

Na ovim stranicama objavljujemo sve aktualnosti našeg grada, informacije kojima prezentiramo i promoviramo naš grad kao i informacije koje su bitne građanima za ostvarivanje njihovih prava iz djelatnosti Grada te gradskih tvrtki i ustanova.

Grad smo čiji se žitelji ponose otvorenošću, tolerancijom i gostoprimstvom, koje će, vjerujem, osjetiti i svaki posjetitelj naše gradske stranice.

S posebnom pažnjom želimo se potruditi da naš Grad ostane i postane još ugodnije mjesto življenja i stanovanja, mjesto koje će svaki posjetitelj htjeti ponovno vidjeti kao i mjesto u kojem ćemo svi skupa zadovoljno ostati živjeti, raditi i dostojanstveno ostarjeti.

Vaš gradonačelnik Tomislav
Brown Sneakers mrežnica Grad duga resa -
GRAD U NJEDRIMA MREŽNICE
Duga Resa je grad u Karlovačkoj županiji, desetak kilometara jugozapadno od Karlovca. Prvi se puta spominje kao maleno mjesto 1380. godine iako ovaj kraj sadrži arheološke nalaze i dokaze neprestane naseljenosti još od prapovijesnog doba. Lokalitet Sveti Petar Mrežnički važno je arheološko nalazište iz antičkih i rimskih vremena, a dolaskom Hrvata ovo područje postaje važan dio srednjovjekovne hrvatske države, poglavito u kasnijim protuturskim ratovima. U to su vrijeme u dugoreškoj okolici izgrađene brojne manje ili veće utvrde i uporišta za obranu. SAZNAJTE VIŠE

16.05.2021.

Lokalni izbori

GRAD DUGA RESA

Grad prijatelj djece

Novosti

PROGRAM RASPOLAGANJA DRŽAVNIM POLJOPRIVREDNIM ZEMLJIŠTEM

PROGRAM RASPOLAGANJA DRŽAVNIM POLJOPRIVREDNIM ZEMLJIŠTEM

Javni poziv za iskazivanje interesa za zakup i kupnju poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu RH na području Grada Duge Rese možete preuzeti ovdje.  Program raspolaganja te obrasce za iskazivanje interesa za zakup /kupnju poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu RH na...

RADIONICA O SEOSKOM TURIZMU – HOTEL KORANA – SRAKOVČIĆ

RADIONICA O SEOSKOM TURIZMU – HOTEL KORANA – SRAKOVČIĆ

Udruga ruralnog turizma Hrvatske (u suradnji s Turističkom zajednicom Karlovačke županije i našim LAG-om.- Vallis Colapis ) organizira zanimljivu obuku za sve poljoprivredne proizvođače koji vec pružaju ugostiteljske i turisticke usluge, ali i za sve one koji se tek...

Grad Duga Resa

Grad aktivnog odmora

Jedinstvena prirodna ljepota i bogatstvo nematerijalne baštine