RADNA TIJELA

  • Mandatna komisija
  1. Karmen Banjavčić, predsjednik
  2. Ivan Petrunić, član
  3. Ivo Benić,  član
  • Odbor za izbor i imenovanja
  1. Mijo Ivanić, predsjednik
  2. Dražen Palajsa, član
  3. Lana Legek,  član
  4. Iva Stipančić Benić, član
  5. Dražen Benković, član
  • Odbor za Statut i Poslovnik
  1. Lana Legek, predsjednik
  2. Jasmin Sarvan, član
  3. Josip Vlašić, član
  • Odbor za proračun i financije
  1. Gordana Pahanić, predsjednik,
  2. Anka Baršić, član,
  3. Miroslav Furdek, član,
  4. Ivan Banjavčić, član,
  5. Ivan Moguš, član,
  6. Maria Stojković, član i
  7. Edita Biršić, član

    •  Odbor za gospodarstvo
    1. Ivan Petrunić, predsjednik
    2. Anka Baršić, član
    3. Lana Legek, član
    4. Mario Novosel, član
    5. Dražen Benković, član
    • Odbor za turizam
    1. Karmen Banjavčić, predsjednik
    2. Ana Piškurić, član
    3. Jelena Štefanac, član
    4. Marijan Felker, član
    5. Igor Frketić, član
    •  Odbor za komunalno gospodarstvo, prostorno uređenje  i zaštitu okoliša
    1. Jasmin Sarvan, predsjednik
    2. Karmen Banjavčić, član
    3. Dubravko Capan, član
    4. Mladen Palajsa, član
    5. Dubravko Kalčić, član
    •  Odbor za poljoprivredu i šumarstvo
    1. Mijo Ivanić, predsjednik
    2. Zdenko Močnik, član
    3. Pavle Goldašić, član
    4. Ivan Vlašić, član
    5. Elvira Radočaj, član
      •  Odbor za odgoj i osnovno obrazovanje, kulturu, tjelesnu kulturu i šport
      1. Dražen Palajsa, predsjednik
      2. Roman Grobenski, član
      3. Bruno Banjavčić, član
      4. Dražen Gvozdić, član
      5. Ljiljana Galić, član
      • Odbor za zdravstvo, socijalnu skrb i branitelje
      1. Miroslav Furdek, predsjednik
      2. Dubravka Kušić, član
      3. Mirjana Erdeljac Cunha, član
      4. Višnja Mihalić Mikuljan, član
      5. Damir Šnidarić, član
      •  Odbor za predstavke i pritužbe
      1. Jelena Štefanac, predsjednik
      2. Mijo Ivanić, član
      3. Petar Vukičević, član
      • Komisija za imenovanje ulica i trgova
      1. Ivan Petrunić, predsjednik
      2. Igor Paušić, član
      3. Zvonko Baranašić, član

       

      Poslove iz djelokruga rada radnih tijela (odbora i komisija) Gradskog vijeća Grada Duge Rese obavlja Gradska služba Grada Duge Rese. Za sva pitanja vezana za rad radnih tijela kao i članova radnih tijela možete se obratiti na sljedeće kontakte: