RADNA TIJELA

  • Mandatna komisija
  1. Karmen Banjavčić, predsjednik, Naselje Curak 59, Duga Resa,
  2. Ivan Petrunić, član, Belavići 44, Duga Resa,
  3. Ivo Benić,  član, Zvečaj 41, Duga Resa.
  • Odbor za izbor i imenovanja
  1. Mijo Ivanić, predsjednik, Radićeva 83, Duga Resa,
  2. Dražen Palajsa, član,  Donje Mrzlo Polje 21, Duga Resa,
  3. Lana Legek,  član, Juranovo Brdo 27, Duga Resa,
  4. Iva Stipančić Benić, član, Jozefinska cesta 59, Duga Resa,
  5. Dražen Benković, član, Bošt 9A,  Duga Resa.
  • Odbor za Statut i Poslovnik
  1. Lana Legek, predsjednik
  2. Jasmin Sarvan, član
  3. Josip Vlašić, član.
  • Odbor za proračun i financije
  1. Gordana Pahanić, predsjednik,
  2. Anka Baršić, član,
  3. Miroslav Furdek, član,
  4. Ivan Banjavčić, član,
  5. Ivan Moguš, član,
  6. Maria Stojković, član i
  7. Edita Biršić, član

    •  Odbor za gospodarstvo
    1. Ivan Petrunić, predsjednik
    2. Anka Baršić, član
    3. Lana Legek, član
    4. Mario Novosel, član
    5. Dražen Benković, član
    • Odbor za turizam
    1. Karmen Banjavčić, predsjednik
    2. Ana Piškurić, član
    3. Jelena Štefanac, član
    4. Marijan Felker, član
    5. Igor Frketić, član
    •  Odbor za komunalno gospodarstvo, prostorno uređenje  i zaštitu okoliša
    1. Jasmin Sarvan, predsjednik
    2. Karmen Banjavčić, član
    3. Dubravko Capan, član
    4. Mladen Palajsa, član
    5. Dubravko Kalčić, član
    •  Odbor za poljoprivredu i šumarstvo
    1. Mijo Ivanić, predsjednik
    2. Zdenko Močnik, član
    3. Pavle Goldašić, član
    4. Ivan Vlašić, član
    5. Elvira Radočaj, član
      •  Odbor za odgoj i osnovno obrazovanje, kulturu, tjelesnu kulturu i šport
      1. Dražen Palajsa, predsjednik
      2. Roman Grobenski, član
      3. Bruno Banjavčić, član
      4. Dražen Gvozdić, član
      5. Ljiljana Galić, član
      • Odbor za zdravstvo, socijalnu skrb i branitelje
      1. Miroslav Furdek, predsjednik
      2. Dubravka Kušić, član
      3. Mirjana Erdeljac Cunha, član
      4. Višnja Mihalić Mikuljan, član
      5. Damir Šnidarić, član
      •  Odbor za predstavke i pritužbe
      1. Jelena Štefanac, predsjednik
      2. Mijo Ivanić, član
      3. Petar Vukičević, član
      • Komisija za imenovanje ulica i trgova
      1. Ivan Petrunić, predsjednik
      2. Igor Paušić, član
      3. Zvonko Baranašić, član